FANDOM

 • Vengir

  Witajcie w kolejnej odsłonie projektu miesiąca. Może tym razem będzie skromnie w sugestię, ale chyba dość już odkładaliśmy ten moment.

  Chociaż rzecz jasna w maju będzie miał premierę tylko jeden film, to w istocie artykuł o każdym z nich trzeba przejrzeć, dodać streszczenia wydarzeń oraz zdecydować się na jeden wariant infoboksu.

  Premiera „Zemsty Salazara” 24 maja, więc w ostatnim tygodniu polecam skupić się na tej jednej produkcji; nie tylko w ramach artykułu o samym filmie, ale też innych bardziej wyspecjalizowanych. Istniejące już tam redlinki mogą dać podpowiedź, co może się przydać.

  Ten film jest także wyjątkowy także dlatego, że jako pierwszy z serii zostanie w pełni zdubbingowany. Być może uwzględnić polską obsadę w artykule o filmie o…

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.