FANDOM


Korsarz Ammand był jednym z Pirackich Lordów. Uczestniczył w IV Trybunale Braci. Grasował na Morzu

Ammand.jpg

Czarnym.

Historia Edytuj

Niewiele wiadomo o jego życiu przed IV trybunałem.

Podczas obrad Ammand rozgniewał się na kapitana Barbossę, gdy zasugerował, że bracia powinni uwolnić morską boginię Calypso. Później, Ammand był bardzo cichy podczas spotkania. Kiedy Bracia głosowali na nowego Króla Piratów, Ammand zagłosował na siebie.

Przed bitwą, flota piratów zauważyła, że armada Becketta ma ogromną przewagę liczebną. Zdając sobie sprawę, że jest już za późno, by się wycofać, Elizabeth Swann, Barbossa oraz Jack Sparrow zostali wysłani do pertraktacji z Beckettem. Rozmowy nie powiodły się. Gdy Swann zarządziła, by każdy ze statków floty podniósł swoją banderę, korsarz z wielką dumą podniósł swoją flagę, gotowy do walki.

Ammand na statku.png

Ammand i jego załoga patrzyła, jak Czarna Perła walczyła z Holendrem, a później z Endeavourem. Po wygranej bitwie Ammand tańczył z radości. Dalsze losy Korsarza Ammanda nie są znane.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki