FANDOM


Pnączak był członkiem załogi służącym na pokładzie Latającego Holendra pod dowództwem Davy'ego Jones'a.

Pnączak.png

Biografia Edytuj

Pnączak był jednym z członków załogi, którzy walczyli na pokładzie wraku statku z Will'em Turner'em podczas próby uregulowania długu Jack'a Sparrow'a. Pirat ten był jednym z członków załogi, który został przejechany przez młyńskie koło, które odbezpieczyli Will Turner i James Norrington. Pnączak pozostał na pokładzie Holendra, gdy Kompania Wschodnioindyjska przejęła kontrolę nad Davy'm Jones'em, jego statkiem i jego załogą. Walczył w bitwie wokół wiru Kalipso i powrócił do swojej ludzkiej postaci, kiedy Will Turner przejął dowództwo nad Holendrem.

Wygląd Edytuj

Pnączak miał kilka unikalnych cech wyróżniających, które były wynikiem wielu lat służenia na pokładzie Holendra. Miał macki wyrastające z jednego oczodołu, i żuwaczki w miejscu ust. Jego prawa noga składała się z macek. Walczył piłą ryby piły jak mieczem. Pirat ten miał również wieloszczety wyglądające jak dredy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki