FANDOM


Sterogrzbiety był członkiem załogi na pokładzie Latającego Holendra. Jak wskazuje jego przezwisko, miał on koło sterowe w plecach.

Sterogrzbiety 2.jpg

Historia Edytuj

Lewa ręka Sterogrzbietego została połączona z maczugą, której używał w walce wraz z szablą. Miał kompas w miejscu lewego oka. Poza kołem sterowym, pirat miał mnóstwo zardzewiałych łańcuchów i innych metalowych rzeczy, które wrosły w jego ciało, dając wygląd zbroi.

Na pokładzie Holendra, Sterogrzbiety brał udział we wzywaniu Krakena, zasilając ogromny młot, który obudził bestię z głębin oceanu. Był jednym z członków załogi wysyłanych w celu odzyskania Skrzyni Umarlaka na Isla Cruces. Pirat, jako jeden z niewielu, został przejechany przez gigantyczne koło wodne. Później można go było zauważyć z resztą załogi, gdy Bill Turner wyciął serce Willowi. Powrócił do swej ludzkiej postaci, gdy młody Turner został nowym kapitanem Holendra.

Sterogrzbiety z boku.png
Sterogrzbiety.png

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki