FANDOM


Wyvern był członkiem załogi służącym na pokładzie Latającego Holendra.

Wyvern.png

Historia Edytuj

Niewiele wiadomo o przeszłości Wyverna. W nieznanym czasie znalazł się na pokładzie statku Davy'ego Jonesa. Żył on wśród innych członków załogi Holendra. Wyvern spędził bardzo długi czas, spłacając swój dług wobec Jonesa. Z czasem połączył się z samym statkiem.

Ciało Wyverna było pokryte koralowcami i skorupiakami, i był niemal nie do odróżnienia od kadłuba Latającego Holendra. Jego wyciągniętą prawa ręka trzymała latarnię.

Chociaż Wyvern stał się częścią statku, nadal zachował ludzkie cechy. Wyvern podpowiedział Turnerowi gdzie Davy Jones ma klucz do Skrzyni Umarlaka. Potem z powrotem wycofał się do swojego siedliska, stając się praktycznie niewidoczny. Jego los jest nieznany, jednak możliwe jest, że powrócił do swojej ludzkiej postaci wraz z resztą załogi, kiedy Will Turner został nowym kapitanem Holendra.

Wyvern 3.png

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki